100% orjinal cimstone belenco
Tasarımın Ankara Tezgah`da Gerçeğe Dönüştüğü Nokta.

Mermer Masa Modelleri

Evlerde hem tezgahlarda hem de masalarda sıkça kullanılan mermerler günümüzde ise ev dekorasyon modelleri için daha çok tercih edilmektedir. Mermer açısından zengin topraklarda bulunmamız sayesinde mermeri her alanda kullanarak faydasını görmemiz mümkün olmaktadır. Özellikleri ile beğeni kazanan mermer masa modelleri artık her evde yerini almaktadır. Ev dekorasyonlarının son trendi olan mermer masa evlerde kolay ve pratik kullanımı ile dikkat çekmektedir. Evinizde ya da iş yerinizde modern bir dokunuş ile mermer detaylı aksesuarları kullanmaya ne dersiniz? İlk tercihleriniz arasında mutlaka mermer yemek masası olmalıdır.

 
 En Havalı Mobilyalar Mermer Sehpalar
 
            Trendin en havalı mobilyaları arasında mermer sehpa modelleri yer almaktadır. Evlerin ve iş yerlerinin konforlu alanlarına estetik bir şıklık kazandırmak için mermer zigon sehpa çok ideal olmaktadır. Dekorasyonda en kalıcı ve uzun ömürlü çözümleri tercih etmek için ideal olan mermer orta sehpa herkesin alım gücüne de oldukça uygundur. Doğal bir taş olma özelliğinde olan mermer masa imalatı evlere asalet katma konusunda oldukça iddialıdır.
 
 İç Mekanlarda Mermer Tasarımları
 

            Oldukça şık ve dayanıklı bir malzeme olması nedeni ile mermeri son yıllarda daha iyi bir şekilde kullanılan tasarımcılar mükemmel modeller çıkarmaktadır. Yuvarlak mermer masa kullanarak evlerin hem şık olmasını sağlarken hem de kolay kullanımı ile rahatlık sağlamak mümkündür. Mermer kullanımı ile birlikte dikkat çekici alanlar oluşturmak mümkündür. Mermer masa ayakları ile de daha çok güzellik katılan modeller ile geçmişin güzel anılarını canlandırmak mümkündür. 

Mermer Sehpa 

Mermer Sehpa 

Yuvarlak Mermer Sehpa 

Yuvarlak Mermer Sehpa 

Mermer Yemek Masası

Mermer Yemek Masası

Mermer Masa Yemek Odası 

Mermer Masa Yemek Odası 

Modern Mermer Sehpa 

Modern Mermer Sehpa 

Mermer Yemek Masası Fiyatları 

Mermer Yemek Masası Fiyatları